środa, 1 kwietnia 2009

Specjalistka w zakresie machania różdżką nad scrapami przedstawia...

Moje Drogie, dziś w tym szczególnym dniu roku :-) Wasza specjalistka w zakresie czarów i machania różdżką nad scrapami odpowie na najbardziej intrygujące i dające wiele do myślenia pytania, jakie pojawiły się u osób, które zechciały odwiedzić nas w tych jakże skromnych progach wymiany albumowej, a zostały odkryte dzięki niezłomnemu i niezawodnemu systemowi przeglądarek internetowych. Wybaczcie, że nie zamieszczę wszystkich, a tylko te wybrane (z zachowaną oryginalną pisownią) – uznając je za najbardziej inspirujące do dalszych przemyśleń dnia dzisiejszego… :-)

1. baśń łańcuszkowa

No cóż, na świecie jest mnóstwo łańcuszków, listownych, mailowych, sms-owych. Jest zabawa w „głuchy telefon”, który też ma wiele z łańcuszkiem wspólnego, więc czemu nie miałoby być i łańcuszkowej baśni. Kto wie, może odkryty zostanie potomek Andersena?

2. jak sie pisze list przewodni

Jak tyko ma się na to ochotę. Można rano, można wieczorem. Prawo nie zabrania nawet pisania tego przez sen.

3. kuchania artystyczna

Zaprawdę powiadam Wam, że losy Waszego kuchania w kochanie przejść mogą, jeśli miłować nadal papier i wstążeczki będziecie!

4. lizaki na długim patyku

Delikatnie sugeruję, że mogą też być na krótkim, mogą być na krzywym lub prostym. Odnotowano również w świecie lizaki bez patyczków – bowiem trzymane w rączkach małych istot często są ich pozbawiane. Patyczki rzecz jasna, nie rączki :-)

5. opisz zmysłami obraz

Ja tylko chciałabym uściślić, którymi zmysłami? Bo myśl, że mam to zrobić kubkami smakowymi przyprawia mnie co najwyżej o obraz biedy i rozpaczy…

6. uprawnienia do scrapbookingu

Jeśli ktokolwiek o takowych marzy, bardzo proszę o napisanie listu motywacyjnego, dołączenie badań lekarskich – w szczególności stwierdzenia lekarza, że opętanie myślami twórczymi nie rokuje wyleczenia. Proszę dołączyć 3 fotografie swoich podobizn ze scrapowymi wypocinami.
I proszę czekać cierpliwie na odpowiedź szanownej Komisji Uprawniającej do Scrapbookingu.
Kiedyś na pewno się odezwie :-)


Mnóstwo radości w sercu i duszy – nie tylko 1 kwietnia – życzy Wam Abrakadabra.

2 komentarze:

rudlis pisze...

Dziekujemy i wzajemnie życzymy :)))

Alina Anna pisze...

Przygotowałam stosowny zestaw, podanie, zdjęcia, ale mam jedno pytanie: a wena przyjdzie sama, czy trzeba ją też podaniem wzruszyć?
No i mam jeszcze pytanie, czy wiek jest wyznacznikiem „grania w duszy”?
Bo ja się starzeje, a gra mi jeszcze bardziej, czego wszystkim również życzę, ale fakt skakania na widok nagrzewnicy, jak również zakwalifikowanie mnie do projektu unijnego, który pozwoli moim dzieciakom w szkole rozwijać różne inteligencje „obtańczyłam, obskakałam
i obśpiewałam”, no i moja rodzina jest zaniepokojona:)
Ja niestety nie:)
Wiosny, radości – życzę Wam i całej reszcie:)