czwartek, 18 czerwca 2009

Uwaga! Uwaga!

Moje Drogie!

Coś mi się widzi, że zrobił się w wysyłkach zastój... Nie wszystkie odezwałyście się, kiedy pytałam ostatnio o stan posiadanych albumów. Dochodzą mnie głosy że niektóre z Uczestniczek od marca nie miały ani jednego albumu. Ponawiam więc zapytanie do wszystkich Uczestniczek - proszę napiszcie, kto ma czyje albumy w chwili obecnej i jaki przewiduje czas na wysyłkę następnej osobie?

Abrakadabra

12 komentarzy:

Bea pisze...

Przyznaję się do przetrzymywania dwóch... :( Foty już do nich wydrukowane, postaram się zadziałać w przyszłym tyg. (mam Abrakadabrę i k_maję)

nowalinka pisze...

U mnie kumulacja trzech, ale własnie kończe ten ostatni (dwa wpisy gotowe) więc na pewno już na początku tygodnia ruszaja dalej.
(Mam album Qlki,Beaty, Mirabeel)

Możecie mnie lać po tyłku, ale życie jak to życie, czasu brak na wiele spraw.

Abrakadabra pisze...

Bea - dzięki za wiadomość:-)

Nowalinko - nie zamierzam lać po tyłku Ciebie, ani nikogo innego:-) Doskonale rozumiem, że życie pisze czasem scenariusze dalekie od naszych oczekiwań.
Chodzi mi tylko o szczere przyznanie się do tego, kto ma czyje albumy.

Mirabeel pisze...

Ja nie mam żadnego od bardzo dawna ;)

Asia-eight pisze...

ja nie ma żadnego

Beata pisze...

Mirabeel, nie możesz mieć, bo odkąd 10. lutego wysłałam do ciebie album mia_mi "chwil łapanie", tak do dzisiaj nie było u mnie nic nowego:( i martwię się, czy to kłopoty z pocztą, czy tylko albumom tak u dziewczyn dobrze, że wyprowadzić się nie mogą:) jeśli o mnie chodzi, to albumy mogą wędrować nawet do następnego stulecia (mogłoby to być nawet dosyć ciekawe;) tylko wolałabym nie dostać 5 za jednym razem, bo wtedy zrobię historyczny przestój;)

Ania z poddasza pisze...

Przyznaję się do przetrzymywanie albumu Amber. Ale to dlatego, że jest taki śliczny ;) dwa tygodnie jeszcze będę się do niego ślinić ;)

Mirabeel pisze...

Beatko to pocieszające, że nie jestem sama ;) Najfajniejsze jest to, że niedługo wyjeżdżam na dwa tygodnie, więc proszę Cię o nie przysyłanie albumów do mnie do 19 lipca ;p

Beata Ewa pisze...

Ja nie mam zadnego.

Jade na wakacje juz jutro, ale powinnan byc z powrotem okolo 7 lipca (plus minus 2 dni). Wiem, ze Orika ma mi cos podeslac jak tylko bede z powrotem w Norwegii.

Slonecznego lata zycze!!!!

rudlis pisze...

Beata Ewa ma rację :)
Umówiłam się z nią, że wysyłam jej album Eight jak tylko wróci do domu (w tej chwili mam tylko jeden album).

Anonimowy pisze...

Przepraszam za milczenie, mam przerwę w necie.
U mnie nadal kisi się album Mii, coś nie mogę się zabrać za mój wpis:(

k_maja pisze...

ja nie mam żadnego - od dawna dawna...