sobota, 13 grudnia 2008

Ogłoszenia z gatunku "parafialnych" ...

Witam Wielce Szanowny Skład Ekipy! :-)

- Abrakadabra;
- Ania_z_poddasza;
- Ada ze ScrapArtu;
- Bea;
- Beata Ewa (Amber);
- Beata M. (ScrapLab);
- Eight;
- Karola (ScrapLab);
- k_maja;
- Lamarta ;
- Latarnia morska ???;
- Mia_mi;
- Mirabeel;
- Nowalinka;
- Pasiakowa ???;
- Rudlis;
- Qlkowa;

Czas już formować powolutku listę kolejności wysyłek. Dlatego bardzo proszę o przesłanie do mnie swoich adresów korespondecyjnych - na adres mailowy:
abra-kadabra@gazeta.pl

Byłoby mi miło, gdybyście zechciały również podac swoje nr gg - łatwiej byłoby nam się porozumiewać. Oczywiście zgodnie z ustawą o ochoronie danych osobowych, możecie być pewne, że Wasze dane nie dostaną się w obce ręce. Obiecuję! Mając adresy już szybciutku ustalimy wersję końcową listy.

Przypominam o wytężaniu szarych komórek :-) i wymyślaniu tematów przewodnich swoich albumów! Ujawniamy je tutaj tuż po Bożym Narodzeniu.

To tyle na dziś moje Słonka!
Uściski Wam wszystkim posyłam!

Abrakadabra

11 komentarzy:

latarnia morska pisze...

Dziewczyny, bardzo mi przykro, ale nie mam możliwości wziąć udziału w tak dużej wymianie.
Odpowiadając miesiąc temu Dagmarze (Abrakadabrze) na zaproszenie uprzedzałam ją o tym, teraz piszę też Wam - żeby było wszystko jasne.
Sądząc po składzie ekipy będzie to wspaniała zabawa i zaowocuje fantastycznymi albumami - życzę Wam tego z całego serca :-)
Ściskam mocno!
Agnieszka

pasiakowa pisze...

Wow... faktycznie bardzo dużo nas tu.

Szkoda, że Cię Latarenko nie będzie...

lamarta pisze...

Juz jestem, biorę udział i przepraszam za zamieszanie!

Anna-Maria pisze...

a ja odpowiadałam na zaproszenie 3 razy, dostałam adres bloga a nadal na liscie mnie nie ma, więc chyba udiozału w końcu nie wezmę...

pasiakowa pisze...

Heh.. Dziewczyny kochane.. Pozmieniało się kilka rzeczy ostatnimi dniami w moim życiu i nie będę miała możliwości uczestniczyć w tej wymianie. Jest mi szalenie, ale to szalenie przykro, bo skład jest nieziemski i chciałabym mieć wpisy od każdej z Was.. Jest kilka spraw, których nie przeskoczę i muszę zrezygnować... :(

Może na moje miejsce wpuścicie Annę-Marię?

Pozdrawiam Was najcieplej, życząc niezapomnianych wrażeń i przepięknych wpisów!

Anonimowy pisze...

Szkoda, dziewczyny.

rudlis pisze...

No szkoda :(

Abrakadabra pisze...

latarnio_morska > niezmiernie mi przykro z powodu Twojej decyzji...może jest jeszcze szansa, że ją zmienisz?

anno_mario > z przykrością muszę ZAPRZECZYĆ Twojemu stwierdzeniu - nie odpowiedziałaś na 3 zaproszenia, tylko na maile - to lekka różnica, to po pierwsze. Gwoli ścisłości - w pierwszym mailu - tak jak wszystkie inne Uczestniczki - opisałam Ci chęć zorganizowania takiej wymiany i zadałam Ci pytanie, czy zechcesz dołączyć do nas. Odpowiedziałaś, że tak. W drugim mailu napisałam Ci o założeniu bloga poświęconemu tej wymianie i spytałam, na jaki adres mam Ci wysłać zaproszenie do niego. Odpisałaś, że nie wiesz (sic!)o jaką wymianę chodzi i najpierw chcesz wiedzieć, kto będzie w niej brał udział (sic!). Odpisałam Ci po raz trzeci, podając szczegóły, adres bloga i wysyłając zaproszenie do niego. Ten mail oraz zaproszenie do współprowadzenia bloga było wysłane dokładnie 07.12.2008r. NIE ODEBRAŁAŚ ZAPROSZENIA DO BLOGA!!! Wpisałaś się jedynie, jako osoba obserwująca ten blog. Jak więc miałam zrozumieć Twoje postępowanie? Wszem i wobec oświadczam, że w dniu dzisiejszym, po raz kolejny wysłałam Ci zaproszenie do bloga. Czy tym razem zechcesz je odebrać znając już dokładnie skład całej ekipy, czy też nie - czas pokaże.

Pasiakowa > nie potrafię powiedzieć, jak bardzo mi przykro... czy już nic nie da się zrobić???

Anna-Maria pisze...

Abrakadabro - rezygnuję - skoro stawiasz tak sprawę na samym poczatku, zanim wymiana się rozpoczęła to ja nie chcę w tym brac udziału. Ci którzy mnie znają wiedzą że jestem ze wszech miar kompetentna. Potwierdziałam zaproszenie 3 razy, nie otzymywałam żadnych konkretnych informacji, pisałas o blogu, ja nie wiedziałam o jakim, jaki jest adres o co w tym wszystkim chodzi (nie brałam nigdy udziału w żadnej wymianie albumowej). Wybacz ale nie mam ochoty współpracować w takij atmosferze. dziewczyny przepraszam - każdą z Was cenię i oczywista sprawą jest że nie rezygnuję z Waszego powodu, przepraszam; jestem pewna że albumy będą fantastyczne! dobrej zabawy życzę.

Anna-Maria pisze...

{{NIE ODEBRAŁAŚ ZAPROSZENIA DO BLOGA!!! Wpisałaś się jedynie, jako osoba obserwująca ten blog. Jak więc miałam zrozumieć Twoje postępowanie? Wszem i wobec oświadczam, że w dniu dzisiejszym, po raz kolejny wysłałam Ci zaproszenie do bloga.}}
A ja oświadczam że nie potrzymałam również teraz żadnego zaproszenia i kolejnego nie oczekuję. Moja decyzja była natychmiastowa; skład nie był mi potrzebny do zgody; wiadomości które otzymałam zawsze były SPAMEM.

Acha a pisałam ze nie wiem o jaką wymianę chodzi, bo najpierw mnie zaprosiłas, potem na forum zobaczyłam że organizujesz jakąs świąteczną wymianę i myślałam że to o to chodzi, a potem znów sie odezwałaś... ale już, po sprawie.

Abrakadabra pisze...

Anno_mario > zaproszenie te dzisiejsze, jak również poprzednie zostało wysłane na adres, który masz podany na swoim blogu - z tego adresu również pisałaś do mnie maile. Z całym szacunkiem dla Ciebie - ale zaproszenie nieodebrane przez Ciebie, wciąż tkwi w panelu administracyjnym bloga, skoro odbierasz na swój adres e-mailowy maile, to nie mam pojęcia, jak nie otrzymujesz zaproszeń??? Jesteś jedyną niedoszłą uczestniczką, która w taki sposób się zachowuje. Przykro mi tym bardziej, że wypisujesz nieprawdziwe stwierdzenia dotyczące mojej osoby - chcąc mnie obrazić? zdenerwować? sprawić mi zawód? Szkoda, że tak postępujesz... Mimo wszystko - życzę Ci jak najlepiej. Pozdrawiam.