środa, 17 grudnia 2008

Plan kolejności wysyłki albumów!!!

Myślę, ze jest to wersja ostateczna. Jeśli jednak po przeczytaniu tego planu uznacie, że chciałybyście inną kolejność - proszę śmiało to mówić, umówmy sie, ze do Wigilii zgłaszacie ewentualne jeszcze poprawki, zgoda?
No to zaczynamy!

1) Ania_z_poddasza;
2) Bea;
3) Lamarta;
4) Karola;
5) Mia_mi;
6) Beata M.;
7) Ada - ScrapArt;
8) Mirabeel;
9) Qlkowa;
10) Eight;
11) Nowalinka;
12) Rudlis;
13) Beata Ewa;
14)k_maja;
15) Abrakadabra;

Kolejność wysyłek rozumiem w ten sposób, że osoba z nr 1 wysyła swój album (i potem kazdy kolejny, jaki dostanie i umieści w nim swój wpis) osobie z nr 2; osoba z nr 2 wysyła osobie z nr 3, itd.
Proszę zastanawiajcie się nad tematami swoich albumów - przypominam, że możecie dołączyć do swoich albumów zdjęcia, które chcecie, aby Uczestniczki użyły do wpisów, jakie pozostawią w tych albumach. Możecie prosić o zostawienie pustych miejsc na zdjęcia, które potem same w domu wkleicie. Mogą to tez być albumy dotyczące tylko jednego tematu. Bądź wpisy Uczestniczek mogą być odpowiedzią na zadane pytanie. Pełna dowolność! Wierzę, że kreatywności Wam nie zabraknie! O propozycjach swoich tematów można już teraz mówić. Ostateczne podanie tematów i ewentualnych życzeń co do kolorystyki, czy stylu wpisów - jeśli ktoś takowe będzie miał - proponuję po Bożym Narodzeniu.

Pozdrawiam Wszystkie Uczestniczki bardzo gorąco!

Abrakadabra

5 komentarzy:

ScrapLab / s3f pisze...

Witam serdecznie, dziękuję pięknie za zaproszenie, to prawdziwa frajda brać udział w wymianie w takim gronie! Straszna szkoda, że Latarenka i Pasiakowa muszą zrezygnować :((( ale w tym wypadku jestem pełna zrozumienia, sama się długo wahałam, a i tak nie wiem czy zdyscyplinuję wenę do regularnych wpisów w Waszych albumach :)
A apropos niniejszego posta - uprzejmie donoszę, że mieszkam w Wawie i postuluję o umieszczenie mnie na liście gdzieś między Lamartą a Mią, bo wiem, że dziewczyny też z Wawy i sądzę, że jakoś może łatwiej będzie przekazywać kolejne albumy... O ile Lamarta i Mia nie mają nic naprzeciwko ;) Uściski!
Karola

Abrakadabra pisze...

Karola - już zrobiona poprawka, tak będzie dobrze? :-)

lamarta pisze...

Pewnie że nie będę miała nic przeciwko, a nawet jestem za:)) ;)
Nie wiedziałam Karola że jesteś z Wawy, dałabym sobie rękę uciąć, że nie:o)

Mnie powoli krystalizuje się pomysł, ale moze go zmienię, wiadomo, więc na razie nic nie mówię;)

Pozdrowienia dla wszystkich uczestniczek i Pasiaka i Latarni, szkoda że nie wezmą udziału:(

rudlis pisze...

A ja mam taką małą sugestię co do kolejności na liście :)
1) Ania_z_poddasza;
2) Bea;
3) Lamarta;
4) Karola;
5) Mia_mi;
6) Beata Massey;
7) Ada - ScrapArt;
8) Mirabeel;
9) Qlkowa;
10) Eight;
11) Nowalinka;
12) Rudlis;
13) Beata Ewa;
14)k_maja
15) Abrakadabra;
ułożyłam według miejsca zamieszkania Łódź-Warszawa-Biała Podlaska-Szczecin-Zielona Góra-opolskie-Jastrzębie-Chorzów-Norwegia-Kraków-Lublin (jedynie nie wiem gdzie mieszka Beata Massey-więc umieściłam ją w W-wie)

Co sądzicie o mojej propozycji?

Abrakadabra pisze...

Rudlis - sugestia została przyjęta :-)